Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Державний навчальний заклад

"Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р. Поповича"

м. Біла Церква,
вул. Архипа Люльки, 9А

тел.: (04563) 6-24-88
         (04563) 6-24-74

НОВИНИ

21.11.2022

Взаємодопомога як спосіб життя

Волонтерство - це розмір твоєї душі,
це відчуття, коли віддаєш щось своє,
власне і радий поділитися тим…

Сьогодні волонтерська діяльність знаходить все більше своїх прихильників. Сфери діяльності, в яких можна побачити безоплатну роботу добровольців, воістину численні і різноманітні, особлива в умовах війни, яка триває вже дев’ять місяців. Приємно усвідомлювати, що наше суспільство ще зберігає в собі потенціал до добрих справ, спрямованим на творення.
Рішенням Ради учнівського самоврядування ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» організовано посильну допомогу захисникам України.

Здобувачі освіти ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича», які мешкають у гуртожитку, продовжують брати участь у волонтерській роботі. Під керівництвом вихователя гуртожитку Галини Кригіної рада гуртожитку передала корм в собачий притулок. Захист слабких завжди був справою сильних. Любов до тварин повинна бути втілена в конкретних справах.

Як сказав один мудрець, багатий — це не той, хто має багато грошей, а той — хто може чимось поділитися. Не важливо чим — навіть посмішкою або словом розуміння — і вже однією печаллю на землі стане менше.

30.01.2023

Наука про пам’ять поколінь

Детальніше
20.01.2023

Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися

Детальніше
12.01.2023

Урок виробничого навчання – важливий крок в опануванні професією

Детальніше
19.12.2022

Подорож у країну права

Детальніше