Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти

"Білоцерківський професійний коледж"

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ.
ВІРИМО В ЗСУ.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ

Матеріально - технічне забезпечення

ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» розташоване в навчальному п’ятиповерховому корпусі площею 1616 м² з проектною потужністю на 540 місць, у якому обладнано 22 навчальних кабінети, оснащені технічними засобами навчання, 10 лабораторій, що мають відповідне обладнання, устаткування та методичне забезпечення для проведення уроків. Навчальна площа кабінетів, лабораторій, майстерень відповідає санітарним нормам і складає відповідно від 1,8 м² до 6 м² на одного учня.
Училище має 10 навчально-виробничих майстерень загальною площею 1360 м², лабораторії, спортивний, тренажерний та актовий зали, їдальню на 140 місць, гуртожиток на 60 місць, футбольне поле, баскетбольний майданчик, майданчик загальної фізичної підготовки; бібліотеку, книжковий фонд якої налічує 31818 примірник, у тому числі підручники - 15198 примірників, художня література - 16620 примірників, інтерактивна читальня  із доступом до Інтернету, книгосховище.

Для здійснення професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за професіями «7212 «Електрогазозварник», 7213 «Рихтувальник кузовів» за робочими навчальними планами передбачено  9 кабінетів спеціальних предметів, 5 майстерень, 2 лабораторії. В училищі створений навчально-практичний центр за професією 7212 « Електрогазозварник», обладнаний за сучасними вимогами.

Для здійснення професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за професіями 7231 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», 8322 «Водій автотранспортних засобів (категорії «С»)», 8332 «Машиніст крана автомобільного» за навчальними планами передбачено 10 кабінетів спеціальних предметів, 5 навчальних майстерень, 3 лабораторії, маневровий майданчик для вправ з початкового водіння.
Для здійснення професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за професіями 7231 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», 8322 «Водій автотранспортних засобів (категорії «С»)» за навчальними планами передбачено 8 кабінетів спеціальних предметів, навчально-практичний центр, 2 лабораторії, маневровий майданчик для вправ з початкового водіння.

Для здійснення професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за професіями 5122 «Кухар», 5123 «Офіціант» за навчальними планами передбачено 11 кабінетів, 3 лабораторії, 1 майстерня.
 Для здійснення професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за професіями 7241 «Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування»,  7231 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» за робочими навчальними планами передбачено 9 кабінетів спеціальних предметів, 3 майстерні, 3 лабораторії.
Для здійснення професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за професіями 8211 «Токар», 7231 «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» за навчальними планами передбачено 9 кабінетів спеціальних предметів, 3 майстерні, 2 лабораторії. Токарна майстерня має верстат з числовим програмним керуванням  PINACHIO.
Для здійснення професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за професією  8211«Верстатник широкого профілю» за навчальними планами передбачено 7 кабінетів, 3 майстерні, 1 лабораторія.