ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ
Вакансії, кадровий склад
Вакансії
Кадровий склад
ПІБ |
Посада |
Навчальний заклад, який закінчив |
Спеціальність, кваліфікація за дипломом |
Категорія, педагогічне звання |
Стаж педагогічної роботи |
Абдулова |
Викладач |
ЗАТ «Вищий навчальний заклад «Київський гуманітарний інститут», |
Спеціаліст, англійська мова, філолог, |
Спеціаліст |
15 |
Бакало |
Викладач |
Київський державний педагогічний інститут |
Спеціаліст, |
Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист |
37 |
Василенко Марина Іванівна |
Викладач |
Київський державний педагогічний інститут |
Спеціаліст, фізика і електротехніка, вчитель фізики і електротехніки |
Спеціаліст |
48 |
Дяченко |
Викладач ПДР |
Одеське морехідне училище технічного флоту |
Гідротехнічне будівництво, технік-гідротехнік, штурмансько – практичної морської, ракетної авіації. |
Спеціаліст |
4 |
Жила |
Директор училища, викладач спеціальних предметів |
Київський державний педагогічний інститут |
Спеціаліст, |
Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист |
43 |
Ільченко |
Викладач інформатики та економіки |
Національний педагогічний університеті |
Спеціаліст, викладач інформатики закладу вищої освіти, вчитель інформатики та математики закладу загальної середньої освіти |
Спеціаліст |
22 |
Корнієнко |
Викладач |
Національний педагогічний університеті |
Магістр, викладач фізики та астрономії закладу вищої школи, вчитель інформатики закладу загальної середньої освіти |
Спеціаліст |
11 |
Кузьменко Олександр Анатолійович |
Викладач |
Київський державний інститут фізичної культури, |
Спеціаліст, фізична культура і спорт, викладач фізичного виховання - тренер |
Спеціаліст І категорії |
23 |
Лужанська Галина Володимирівна |
Заступник директора з НВР,викладач української мови та літератури |
Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет |
Спеціаліст, українська мова і література, |
Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист |
26 |
Ляшенко Жанна Володимирівна |
Викладач |
Український державний педагогічний університет |
Спеціаліст, математика і фізика, вчитель математики і фізики |
Спеціаліст вищої категорії |
24 |
Решетнікова |
Викладач української мови та літератури |
Уманський державний педагогічний університет |
Педагогіка і методика середньої освіти українська мова та література, вчитель української мови та літератури |
Спеціаліст |
11 |
Погорілий |
Викладач |
ДВНЗ «Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди», |
Магістр, |
Спеціаліст ІІ категорії |
12 |
Пугач |
Викладач |
Чернігівський державний педагогічний інститут |
Спеціаліст, загально-технічні дисципліни та праця, вчитель загально-технічних дисциплін, вчитель середньої школи |
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач |
43 |
Плигань |
Заступник директора з НВР, викладач спеціальних предметів |
Київський державний педагогічний інститут ім. О. М. Горького, |
Спеціаліст, загально-технічні дисципліни , вчитель загально-технічних дисциплін |
Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист |
33 |
Савченко |
Методист |
Луцький державний педагогічний інститут |
Російська мова та література, звання вчителя російської мови та літератури середньої школи |
Спеціаліст вищої категорії |
30 |
Рубан |
Викладач |
Київський державний інститут фізичної культури, |
Спеціаліст, фізична культура і спорт, викладач фізичного виховання - тренер |
Спеціаліст вищої категорії |
37 |
Уніжук |
Викладач |
Національний університет біоресурсів і природокористування України, |
Магістр, механізація сільського господарства, інженер – дослідник із механізації сільського господарства. |
Спеціаліст І категорії |
24 |
Фанасєєва |
Викладач |
Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет |
Спеціаліст, «Педагогіка і методика середньої освіти» Історія. |
Спеціаліст вищої категорії |
18 |
Чирка |
Викладач правознавства |
Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди, |
Спеціаліст, «Педагогіка і методика середньої освіти» Історія. |
Спеціаліст І категорії |
18 |
Шанусь |
Викладач |
Ніжинський державний педагогічний |
Спеціаліст, «Педагогіка і методика середньої освіти», Біологія і хімія, вчитель біології, хімії, валеології та основ екології |
Спеціаліст І категорії |
14 |
Шевченко Тарас Григорович |
Викладач |
Ульяновське військове училище зв’язку ім. Г.К.Орджонікідзе, |
Молодший спеціаліст. Телевізійна техніка і радіорелейний зв'язок, радіомеханік |
Спеціаліст ІІ категорії |
36 |
Шекера |
Методист, викладач |
Ужгородський державний університет, |
Спеціаліст, українська мова і література. |
Спеціаліст вищої категорії |
29 |
Яковишин Олександр Павлович |
Заступник директора |
Житомирський державний педагогічний інститут |
Спеціаліст, російська мова і література, вчитель російської мови та літератури середньої школи |
Спеціаліст вищої категорії, старший викладач |
48 |
Якуш |
Соціальнийпедагог |
Національний педагогічний університеті |
Педагогіка вищої школи, викладач вищого навчального закладу |
11 тарифний розряд |
7 |
Авраменко Олександр Вікторович |
Майстер |
ПТУ-5, м. Біла Церква, |
Верстатник широкого профілю 5 розряду. |
13 тарифний розряд |
15 |
Андрійчук |
Майстер |
Київський технікум електронних приладів, |
Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях, технолог |
14 тарифний розряд |
10 |
Бакай |
Викладач спеціальних предметів |
Дрогобицький державний педагогічний університет |
Спеціаліст, |
Спеціаліст І категорії |
13 |
Бєлік |
Майстер |
Трубчевський |
Експлуатація автомобільного транспорту |
Майстер виробничого навчання І категорії |
20 |
Вовчек |
Майстер |
Талліннське вище військове політичне будівельне училище, 1989р. |
Викладач історії і суспільствознавства |
Майстер виробничого навчання ІІ категорії |
34 |
Григор |
Майстер |
Київський індустріально-педагогічний технікум, |
Технологія зварювального виробництва |
Майстер виробничого навчання ІІ категорії |
29 |
Демко |
Майстер |
Київський індустріально-педагогічний технікум, |
Монтаж і ремонт промислового обладнання, технік-механік |
Майстер виробничого навчання І категорії |
33 |
Зануда |
Майстер |
ПТУ №5, м. Біла Церква, |
Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів, категорії «В», «С» |
13 |
13 |
Зеленець Світлана Вікторівна |
Майстер |
СПТУ № 5 |
Магістр з екології. |
13 тарифний розряд, |
9 |
Кириченко Віктор Андрійович |
Майстер |
Київський державний педагогічний інститут ім.Горького, |
Вчитель загально-технічних дисципліни, звання вчителя середньої школи |
Майстер виробничого навчання І категорії |
38 |
Кравченко Віктор Петрович |
Майстер |
Київський індустріально-педагогічний технікум, |
Монтаж і ремонт промислового обладнання, технік-механік |
Майстер виробничого навчання І категорії |
38 |
Малишко |
Майстер |
Київський технікум міського електротранспорту МКГ УРСР, |
Монтаж і наладка систем контролю і автоматики, технік-електромеханік |
Майстер виробничого навчання І категорії |
17 |
Маринич Володимир Миколайович |
Майстер |
МПТУ-5, м. Одеса, |
Токар 5 розряду, |
Майстер виробничого навчання І категорії |
50 |
Мельниченко Віктор Євгенійович |
Майстер |
Київський технікум електронних приладів, 1983 р. |
Технологія електровакуумних і радіо-ізоляційних матеріалів, технік-технолог |
13 тарифний розряд |
9 |
Онопко |
Майстер |
Київський індустріально-педагогічний технікум, 1984 р. |
Технологія зварювального виробництва |
Майстер виробничого навчання І категорії |
37 |
Присяжнюк Микола Володимирович |
Майстер |
Київський торгово- економічний інститут, |
Товарознавство і організація торгівлі продовольчими товарами, товарознавець, викладач історії і суспільствознавства |
Майстер виробничого навчання І категорії |
34 |
Радчук |
Майстер виробничого навчання водіння транспортних засобів |
Білоцерківський технікум м`ясної і молочної промисловості, |
Машино технічне обслуговування та ремонт холодильно-компресорних машин та установок, технік-механік, практичне керування ТЗ категорії «А», «В», «С», «Д» |
13 тарифний розряд |
13 |
Рєзник |
Майстер |
Школа майстрів при заводі «Сільмаш», |
Електрогазозварник |
Майстер виробничого навчання І категорії |
30 |
Рожанський |
Майстер виробничого навчання водіння транспортних засобів |
Білоцерківський технікум м'ясної і молочної промисловості |
Машини і устаткування підприємств молочної промисловості, технік-механік |
Майстер виробничого навчання І категорії |
38 |
Саєнко |
Старший майстер, викладач спеціальних предметів |
Свердловський інженерно – педагогічний інститут, |
Спеціаліст, машинобудування, Інженер – педагог, |
Спеціаліст |
30 |
Сайченко Олександр Володимирович |
Майстер |
Таращанський радгосп-технікум ім. Героя Радянського союзу О.О.Шевченка, |
Механізація сільського господарства, технік-механік, водій автотранспортних засобів категорія «В», «С» |
13 тарифний розряд |
12 |
Синявський Микола Петрович |
Майстер виробничого навчання водіння транспортних засобів |
Таращанський радгосп-технікум ім. Героя Радянського союзу О.О.Шевченка, |
Механізація сільського господарства |
13 тарифний розряд |
18 |
Сливка |
Майстер |
Львівський кооперативний технікум, 1983 р. |
Технологія приготування їжі, технік-технолог |
Майстер виробничого навчання ІІ категорії |
17 |
Ходисько Руслан Миколайович |
Майстер |
Українська інженерно педагогічна академія, |
Магістр, «Технологія та устаткування зварювання», інженер – механік, дослідник |
13 тарифний розряд, Спеціаліст ІІ категорії |
6 |
Чичкаленко Олександр Семенович |
Майстер |
Білоцерківський сільськогосподарський інститут ім. П.Л. Погребняка, |
Агрономія, вчений агроном, слюсар з ремонту автомобілів 6 розряд |
13 тарифний розряд |
10 |