Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"

При формуванні стійкого інтересу до майбутньої професії важливу роль відіграють умови формування мотивації оволодіння професійними знаннями і вияву вольових зусиль в процесі оволодіння знаннями, що передбачає розвиток інтересу учнів до навчання, зокрема, не тільки до загальноосвітніх дисциплін, але й до процесу здобуття знань зі спецдисциплін; прагнення до досягнення успіху; формування ставлення до майбутньої професійної діяльності як творчої діяльності, усвідомлення значущості формування особистісних якостей і вмінь, формування потреби в професійному зростанні.
Формування в учнів стійкого інтересу до обраної професії є дуже важливим. По-перше, інтерес до професії є основою трудового виховання; по-друге, цей інтерес є одним із найсильніших мотивів навчання; по-третє, глибокий стабільний інтерес до професії підвищує професійну стійкість молодих робітників – випускників ПТНЗ, викликає моральне й емоційне задоволення своєю  професійною діяльністю.
Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини.
Розвиток стійкого інтересу учнів до майбутньої професії

 

Новини

18.10.2021

Козацькому роду нема переводу детальніше »

04.10.2021

До свята педагогів детальніше »

01.10.2021

Подорож до країни хліба детальніше »

30.09.2021

Кухарям «не солодко», але як смачно! детальніше »

30.09.2021

Бабин Яр. Час не лікує детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ