Департамент освіти і науки
Київської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад "Білоцерківське
професійно-технічне
училище
ім. П.Р.Поповича"

        Гуртожиток

«Кожен, хто вступає в життя,
повинен бути не тільки прекрасним
умільцем, майстром, творцем
матеріальних цінностей, а й душевною,
чуйною, чутливою людиною».
 В. О. Сухомлинський

При ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П. Р. Поповича» функціонує гуртожиток, призначений для проживання на період навчання  учнів, які мешкають поза містом, а також учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Поселення учнів до гуртожитку здійснюється на підставі наказу про поселення. При поселенні укладається угода на проживання.
Житловий фонд гуртожитку складається з 14 кімнат. Місця загального користування мають функціональне призначення. На території гуртожитку розташовані харчоблок, кімната відпочинку, кімната самопідготовки з міні-бібліотекою.
У гуртожитку забезпечуються необхідні умови для проживання, самопідготовки, виховної роботи, фізичної культури, відпочинку.

До послуг мешканців гуртожитку спортивний зал училища, спортивний майданчик, який є постійним місцем вдосконалення фізичного стану учнів, спортивних змагань з футболу та волейболу, спортивних ігор.
Система виховної роботи в гуртожитку заснована на учнівському самоврядуванні, яке охоплює різні сфери діяльності, сприяє зростанню соціальної активності, ініціативи, розвиває організаторські, управлінські здібності, формує навички і звички майбутнього працівника.
Вихована робота в гуртожитку здійснюється диференційовано, відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей у різноманітних організаційних формах, які забезпечують функціонування безперервного виховного процесу в позаурочний час.
Дозвілля у гуртожитку є важливою сферою соціалізації особистості. Особистість набуває ціннісних орієнтацій, знань, досвіду не лише за умов систематичного навчання, а й у процесі спілкування, відпочинку, розважально-ігрової діяльності.
Усі ці особливості враховуються вихователем  гуртожитку при плануванні. Плани виховної роботи вихователя скоординовані з планом роботи Ради гуртожитку і погоджені з керівництвом училища.
Стали традиційними проведення таких заходів, як години спілкування, бесіди, дискусії, тренінгові заняття, диспути, практичні заняття.
При гуртожитку діє клуб «Етикет». Мета клубу – пробудити в підлітків інтерес до проблем спілкування, показати необхідність певної лінії поведінки у контактах з оточенням, ознайомити з прийомами та методами самоврядування, допомогти побачити себе з боку, розвивати загальні пізнавальні інтереси юнаків.
З учнями гуртожитку систематично працює соціальний педагог училища, бібліотекар, медичний працівник.
План виховної роботи в гуртожитку на 2021 - 2022 н. р.

Новини

23.02.2022

Продуктивний педагог – продуктивний урок детальніше »

22.02.2022

Зварник – маг вогню і металу детальніше »

21.02.2022

Токарна справа – це справжнє ремесло і навіть мистецтво детальніше »

16.02.2022

Хочеш бути класним токарем – приходь до нас! детальніше »

14.02.2022

Безпека в інтернеті детальніше »Корисні посилання

 
 
 
 
 

Контактна інформація

09109
вул. Карбишева 9А,  
м.Біла Церква, 
Київська обл. 

Телефон: (04563) 6-24-88
Факс: (04563) 6-24-74
E-mail: 5ptu@ukr.net


ВГОРУ